Optikai modul

Optikai modul

Optikai modulok, adó-vevő egységek optikai hálózatok összekötéséhez rövid- és hosszútávon.



Cudy SFP modul - SM100GSB-3A - 1.25G SFP Bi-di,1.25Gb/s, 1310Tx/1550Rx FP 3km SM100GSB-3A

Cudy SFP modul - SM100GSB-3A - 1.25G SFP Bi-d...

SM100GSB-3A KSH szám: 8517620000

Kedvezményes ár ¹

3 252 Ft

Fogyasztói ár ²

3 318 Ft

Cudy SFP modul - SM100MA-05 - 155Mb/s SFP, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB SM100MA-05

Cudy SFP modul - SM100MA-05 - 155Mb/s SFP, 85...

  SM100MA-05 Copper Small Form Pluggable (SFP) transceivers are based on the SFP Multi Source Agreement (MSA) . Th...

Kedvezményes ár ¹

3 252 Ft

Fogyasztói ár ²

3 318 Ft

Cudy SFP modul - SM100SA-20 - 155Mb/s SFP, 1310nm FP SM,20km, 21dB SM100SA-20

Cudy SFP modul - SM100SA-20 - 155Mb/s SFP, 13...

SM100SA-20 KSH szám: 8517620000

Kedvezményes ár ¹

3 355 Ft

Fogyasztói ár ²

3 422 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Mo...

nincs info

Kedvezményes ár ¹

3 546 Ft

Fogyasztói ár ²

3 617 Ft

Cudy SFP modul - SM100GSB-20A - 1.25G SFP Bi-di, 1.25Gb/s, 1310Tx/1550Rx FP 20km, 12.5dB SM100GSB-20A

Cudy SFP modul - SM100GSB-20A - 1.25G SFP Bi-...

  SM100GSB-20A Copper Small Form Pluggable (SFP) transceivers are based on the SFP Multi Source Agreement (MSA). ...

Kedvezményes ár ¹

3 632 Ft

Fogyasztói ár ²

3 705 Ft

Cudy SFP modul - SM100SB-20A - 155M SFP Bi-di, 155Mb/s, 1310Tx/1550Rx,FP 20km, 20dB SM100SB-20A

Cudy SFP modul - SM100SB-20A - 155M SFP Bi-di...

SM100SB-20A KSH szám: 8517620000

Kedvezményes ár ¹

3 632 Ft

Fogyasztói ár ²

3 705 Ft

Cudy SFP modul - SM100SB-20B - 155M SFP Bi-di, 155Mb/s,1550Tx/1310Rx FP 20km, 20dB SM100SB-20B

Cudy SFP modul - SM100SB-20B - 155M SFP Bi-di...

SM100GSA-20 Copper Small Form Pluggable (SFP) transceivers are based on the SFP Multi Source Agreement (MSA). They...

Kedvezményes ár ¹

3 632 Ft

Fogyasztói ár ²

3 705 Ft

Cudy SFP modul - SM100GMA-05 - 1.25Gb/s SFP, 850nm,VCSEL, MM, 0.5km, 7.5dB SM100GMA-05

Cudy SFP modul - SM100GMA-05 - 1.25Gb/s SFP, ...

SM100GMA-05 Copper Small Form Pluggable (SFP) transceivers are based on the SFP Multi Source Agreement (MSA). They...

Kedvezményes ár ¹

3 806 Ft

Fogyasztói ár ²

3 882 Ft

Cudy SFP modul - SM100GSA-20 - 1.25Gb/s SFP, 1310nm FP, SM, 20km, 12.5dB SM100GSA-20

Cudy SFP modul - SM100GSA-20 - 1.25Gb/s SFP, ...

SM100GSA-20 KSH szám: 8517620000

Kedvezményes ár ¹

3 806 Ft

Fogyasztói ár ²

3 882 Ft

Cudy SFP modul - SM100GSB-3B - 1.25G SFP Bi-di, 1.25Gb/s, 1550Tx/1310Rx FP 3km SM100GSB-3B

Cudy SFP modul - SM100GSB-3B - 1.25G SFP Bi-d...

SM100GSB-3B KSH szám: 8517620000

Kedvezményes ár ¹

3 806 Ft

Fogyasztói ár ²

3 882 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-kék 1db

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Mo...

Single-Mode Module, 1G, BiDi OEM Kék (Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-OEM-Kék ...

Kedvezményes ár ¹

4 478 Ft

Fogyasztói ár ²

4 568 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-M...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, 550M DDM , 850NM; To...

Kedvezményes ár ¹

4 815 Ft

Fogyasztói ár ²

4 911 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, 1310NM, 20KM, DDM; T...

Kedvezményes ár ¹

4 815 Ft

Fogyasztói ár ²

4 911 Ft

Cudy SFP modul - SM100GSB-20B - 1.25G SFP Bi-di, 1.25Gb/s, 1550Tx/1310Rx DFB 20km, 12.5dB SM100GSB-20B

Cudy SFP modul - SM100GSB-20B - 1.25G SFP Bi-...

SM100GSB-20B Copper Small Form Pluggable (SFP) transceivers are based on the SFP Multi Source Agreement (MSA). The...

Kedvezményes ár ¹

5 243 Ft

Fogyasztói ár ²

5 347 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Garancia : 24 hónap saját TL-SM311LM

Kedvezményes ár ¹

5 434 Ft

Fogyasztói ár ²

5 543 Ft

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UF-RJ45-1G

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Tra...

Gyártó: Ubiquiti Networks;

Kedvezményes ár ¹

6 107 Ft

Fogyasztói ár ²

6 230 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm D...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők...

Kedvezményes ár ¹

6 279 Ft

Fogyasztói ár ²

6 404 Ft

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

Kedvezményes ár ¹

6 345 Ft

Fogyasztói ár ²

6 472 Ft

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hullám...

Kedvezményes ár ¹

6 532 Ft

Fogyasztói ár ²

6 662 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hullám...

Kedvezményes ár ¹

6 634 Ft

Fogyasztói ár ²

6 767 Ft

Cudy SFP modul - SM220 - SFP-T, to 10/100/1000Mbps RJ45 SM220

Cudy SFP modul - SM220 - SFP-T, to 10/100/100...

SM220 KSH szám: 8517620000

Kedvezményes ár ¹

6 761 Ft

Fogyasztói ár ²

6 897 Ft

Extralink-SFP modul, BiDi, SC csatlakozó, 1.25G, WDM 1310/1550nm 20km, single mode - PÁRBAN RENDELHETŐ EX.2213 - 1db

Extralink-SFP modul, BiDi, SC csatlakozó, 1.2...

Kedvezményes ár ¹

6 891 Ft

Fogyasztói ár ²

7 029 Ft

Cudy SFP modul - SM10GMA-03 - SFP+, 10Gbps,LC MMF,300M  850nm SM10GMA-03

Cudy SFP modul - SM10GMA-03 - SFP+, 10Gbps,LC...

SM10GMA-03 Copper Small Form Pluggable (SFP) transceivers are based on the SFP Multi Source Agreement (MSA) . They ar...

Kedvezményes ár ¹

6 904 Ft

Fogyasztói ár ²

7 042 Ft

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G - OEM UF-MM-10G-OEM

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Modu...

Kedvezményes ár ¹

7 121 Ft

Fogyasztói ár ²

7 263 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-M...

Hálózat csatolófelület típus SFP Maximális adatátviteli sebesség 1250  Mbit/s ...

Kedvezményes ár ¹

7 586 Ft

Fogyasztói ár ²

7 737 Ft

Tételek: 1 - 25 / 172 (7 oldal)


Microstore.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2020

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél